• Deelnemers Si-Jak en Yashindo

    Martin Zingel
  • Mauricio en Volker 1e plaats

    Nils Schurer
  • Martin en Pierre scheidsrechter vertesprong

    Nils Schurer
  • deelnemers Si-Jak en Yashindo

    Martin Zingel
  • Lucas 3e en Jason 2e plaats

    Martin Zingel
  • Sven 3e en Jurian 2e plaats

    Martin Zingel
  • Wesley 2e en 3e plaats

    Martin Zingel
  • Michel Range 1e en GM Franz Josef Wolf

    Martin Zingel
  • Mauricio en Volker 1e plaats

    Martin Zingel

2 x Goud op EK Hapkido in Clarholz!

27-05-2019, 12:30 | Lezersnieuws | Martin

Clarholz, op 25 mei vonden er in Duitsland de 13e Europese Kampioenschappen Hapkido plaats.

Op zaterdag 25 mei om 5.30 uur in de ochtend, vertrok een delegatie van het Nederlands Hapkido team o.l.v. Martin Zingel, bondscoach en hoofdtrainer van Hapkido school Si-jak uit Varik, Ophemert en Zaltbommel en Pierre van Bentum van Hapkidoschool Yashindo uit Culemborg, naar het Duitse Clarholz. Dit EK Hapkido stond onder auspiciën van de IHC (International Hapkido Cooperation) o.l.v. Grootmeester Franz-Josef Wolf.

Er werd fel gestreden in verschillende onderdelen onderverdeeld in leeftijd en gradatie/niveau klassen in o.a. zelfverdediging demo, sparring, valbreken, breektesten en gewapend en ongewapende kata,

In een sterk deelnemersveld met grote poules wisten de deelnemers van Si-jak en Yashindo een groot aantal topprestaties neer te zetten die er zeker mogen zijn, waarbij zelfs 2 x goud, 4 x zilver en 4 x brons behaald is!

Mauritio Pauw had de eer met als demo partner van Volker Gößling 6e dan uit Duitsland de Europese titel te behalen, nadat zijn eigen demo partner Oscar Dijk tijdens het sparren door een blessure helaas uitgeschakeld was.

1e en 3e en 7e Mauricio Pouw (2e dan) 32                        S-Hertogenbosch Si-Jak

5e en 7e Oscar Dijk (2e dan) 32 Est Si-Jak

3e Sven Schipper (rood) 26 Zaltbommel Si-Jak

1e  Jean Michel Range (groen) 16 Zaltbommel Si-Jak

2e Jurian de Graaf (rood) 22 Ijlst Si-Jak Oase

2e en 11e Jason Pries (bl slip) 16 Follega Si- Jak Oase

6e en 14e Otto Kalsbeek (blauw) 16 Echtenerbrug Si-Jak Oase

9e en 18e Collin Pries (gr Slip) 14 Follega Si-Jak Oase

2e en 3e Lucas Rijkeboer (zw slip) 17 Culemborg Yashindo

2e en 3e Wesley van Bentum (bl slip) 29 Tiel Yashindo

7e en 12e Max Provoost (bauw) 12  Culemborg Yashindo

6e en 11e Jarrett el Bardiai (blauw) 12 Culemborg Yashindo

5e en 10e Sigwin Schlotter (2e dan) 45 Culemborg Yashindo

blessure Maud Rademakers (bl slip) 15 Zaltbommel Si-Jak

Op zaterdag avond werden de prijzen uitgereikt tijdens het diner, waar na afloop er een feestje werd gebouwd op een schitterende locatie bij een kasteel met de andere deelnemende landen van dit Kampioenschap.

Voor Zingel 8e dan, en van Bentum 5e dan was er ook een mooi aandenken, zij mochten voor hun taken als (hoofd) scheidsrechter op dit EK een bokaal in ontvangst nemen. Op zondag 26 mei verzorgden zij ook een aantal lessen op het International IHC Hapkido seminar in Clarholz. Voor alle deelnemers van harte gefeliciteerd!