• Robin van Lonkhuijsen

Geslaagden Koningin Wilhelmina College Culemborg

Na een voor velen zeer spannende periode zijn de uitslagen van de middelbare-schoolexamens bekendgemaakt. Voor de volgende leerlingen van het Koningin Wilhelmina College Culemborg kan de vlag met boekentas in top:

Vestiging: KWC Beethovenlaan

Atheneum

ASCH

Frank van Mourik

BEESD

Rosalie Wesselink, Sophie Wesselink

BEUSICHEM

Merel Boon, Tjerk Bijlsma

BUREN

Nina Buisman, Lars Schouten, Lotte van Ooijen

BUURMALSEN

Pascalle van Duuren

CULEMBORG

Bas de Groot, Bas Plijnaer, Bernice Franssen, Daniël de Haas, Dave Heijkoop, Eva Wille, Femke Postma, Freek Scheurer, Gino van Maaren, Jesse Jägers, Kayleigh Jansen, Lisannah Achterberg, Luuk de Rijk, Marjolein Ottens, Max de Vroome, Maxim de Vree, Michelle Kingma, Mór Grommers, Niek Baalbergen, Robin Hendriks, Sietse Bouma, ,Sietske Staatsen, ,Simone Kingma, Sophie Deelen, Susan van Ewijk, Thijs Vreugdenhil, Willem Bladt

DEIL

Helga de Gier, Jantine van Halsema

ENSPIJK

Annemarie van der Hoog

EVERDINGEN

Lianne het Lam

GELDERMALSEN

Anne van Vianen, Chaymae Boudhan, Lotte van Meegdenburg, Nadja Christine Kistler, Roxanne van Doorn, Willem Ploeger, Wouter Zijlstra

HAGESTEIN

Bram de Groot

HOUTEN

Anne-Lotte Wijne, Fenna Rademaker

MAURIK

Kevin van Vierssen

METEREN

Charlotte van Breda

RAVENSWAAIJ

Roos Martens

RIJSWIJK GLD

Gerrit van Os

RUMPT

Rebecca Baijer

SCHALKWIJK

Stan Uijttewaal

SCHOONREWOERD

Kirsten Versluis

TIEL

Britt Flipse

TRICHT

Lianne Bijnagte

Marijn Bennema

WAARDENBURG

Anne-Wouke van Helden

ZALTBOMMEL

Ellen Boerma

ZOELMOND

Michelle van Gelderen

Gymnasium

BEESD

Pepijn de Vor

BEUSICHEM

Julia de Smid

CULEMBORG

Amy van Hattem, Guus Rotink, Guus Vogelaar, Imke Burgers, Kirsty Lissenberg, Lieke Kok, Luka Laeven, Nick van Rooijen, Rivka Eikelboom, Stijn van der Meer, Timothy Bihari, Vincent Mosmuller, Willemijn Maas, Xander de Vries

EST

Imbert van Weverwijk

HURWENEN

Fausto de Lang

RIJSWIJK GLD

Marcus Westerveld

RUMPT

Willianna Veldhuijsen

TRICHT

Christine van Hattem

ZALTBOMMEL

Eveline van Houwelingen

Havo

BEESD

Cindy van Lith, Latisha Burggraaf, Max Fréhé, Sven van Heesewijk

BEUSICHEM

Lia Oudenes, Wesley van Falier

BUREN GLD

Floyd Willemsen, Gijs ten Bruggencate, Julia Roelofsen, Maxime Schouten

CULEMBORG

Aart Brandsma, Anne IJff, Anne-Lis Assen, Bart van Kranenburg, Bram-Boris Meerlo, Daniël Verheijde, David Brouwer, Geert van Eck, Iske Sikkens , Jerrold Gunther, Jordi van Wiggen, Lizanne Derks, Lucas Vaessen, Luuk Dols, Nadia Brouwer Peter-Jan Gootzen Simon Bertens Viva Verspui Winnie Pistorius Yannick Dulski

ECK EN WIEL

Justin van Oort

EVERDINGEN

Baptiste van der Heyden

GELDERMALSEN

Berend Baardse, David van Zuijdam, Nick Pels, Oscar van Toorn, Stéfanie Witvliet, Yannick Veldhuisen

HOUTEN

Bryan Helms, Eline Verkade, Thom Goris

LEERDAM

Janine Vermeulen

METEREN

Bas Hoonhout, Jade van der Zalm, Jorvid van de Kamp, Nikki van Toorn

Sanne Boogaard

RUMPT

Rosalieke Stijlaart

SCHALKWIJK

Remco Tuls

TIEL

Stefan de Hoop

TRICHT

Noël Dijs

Pieter Bennema

ZOELMOND

Bram van Zuilen, Lisa Beijaard, Marieke Holtus

VMBO Gemengde leerweg

ASCH

Joey van Beusichem

BEUSICHEM

Bram Stijsiger, Dylano van Gent, Leroy van Gent, Mike Jägers

CULEMBORG

Andy Melis, Florence van Heijst, Job Hazendonk, Kevin Hoolmans, Lucas Vroegindeweij, Marijn de Vries, Myrea Wijfjes, Robin Tomey, Rohan Talwar, Ryan van Deelen, Sander Landzaat, Sophie Bramer

Wouter Nijenhuis

HOUTEN

Lara van Ginkel

Mike Verpoorte

Nelson Biliosa

LEERDAM

Caitlin Joosen

SCHALKWIJK

Esmée van Schaik

TIEL

Sjoerd Arbouw

VMBO Theoretische leerweg

BEESD

Evert Blom, Lisa Hack, Robbin van Leeuwen

BEUSICHEM

Bart Rademaker, Brian van Hattem, Daan Boon, Dylan van Verseveld, Wouter Smith

BUREN GLD

Ticho Haan

CULEMBORG

Abodi Almas, Chaimae Boulidam, Chaïmae Dahri, Charlotte Smit, Daan de Bliek, Dedy van Grevenbroek, Glenn van der Linden, Hamza Bourkha, Iris Gommans, Kaoutar Ahdoudi, Larissa Verrips

Laura de Kemp, Lisette van den Brink, Luc de Rijke, Marcelle Thedinga, Marit Strack van Schijndel, Matthijs van Raaij, Mick Meijer, Oumema El Moussaoui, Rik Vervoort, Sanne Hak, Sophie Dros, Wessel Steen, Zeno de Jong

DEIL

Bart Schelling, Koen de Geus

EST

Tim Kroon

EVERDINGEN

Ilse Camp, Naomi Will, Yasin Kuiper

GELDERMALSEN

Dirk van Beusichem, Sem Verploegh

HOUTEN

Julliët Bennink

MAURIK

Frederikke van Andel

METEREN

Janco Jakobsen

NEERIJNEN

Emma Kool

RAVENSWAAIJ

Wim Klomp

TULL EN 'T WAAL

Jeroen van Zutphen

WADENOIJEN

Jewel den Haan

ZOELMOND

Femke Verheul

Noah Pols

Vestiging: KWC Gershwinhof

VMBO Basisberoepsgerichte leerweg

BEESD

Levi van Veldhoven

BEUSICHEM

Masha Pouw

CULEMBORG

Achraf Ramdani, Annebel van der Lingen, Anne Roos Woltmeijer, Chaima Dagdag, Cynthia Oudshoorn, Emma Jonker, Fatine El Ghoulbzouri, Jelmer Bakker, Lorraine Rodermans, Marissa Bakker, Navid Shadbash, Nissrine Boujloud, Roos de Groot, Toer Heinen, Walid Astitou

MAURIK

Eline Hollinga

UTRECHT

Sophie Salverda

VMBO Kaderberoepsgerichte leerweg

CULEMBORG

Amal Lafkiri, Amanda de Bruijn, Büsra Akdeniz, Céleste Vogel, Emily Saija, Emina Bongenaar, Laura van Driel, Lisa van der Zande, Luuk Uitman, Mali Kamp, Mandy Jansen, Mohamed Jijih, Nadia Chouay

Nikki de Lang, Nina van den Heuvel, Nisrine Azahaf, Quinty Lippinkhof, Rabia Çoban, Radwa Faraouni, Rick Mulder, Robin van Kraanen, Romy Heijkoop, Seyma Elmas, Yannick de Wit, Yosha Vogel

HOUTEN

Annemiek Zijlmans, Christiaan de Groot, Maxime Stell

MAURIK

Ilsa Pouw, Sharrona van Ewijk, Sveranne Berendsen

RIJSWIJK GLD

Délano Siben

SCHALKWIJK

Danny van Vliet

'T GOY

Stan Knippers